ialovenionline

Mașinile parcate distrug trotuarul și împrăștie glodul prin Ialoveni

Înregistrată

Vă trimitem câteva fotografii de pe strada Ștefan cel Mare, pe trotuarul, care și așa e vai de capul lui, unde periodic unii își parchează mașinile. Acest camion a fost parcat mai multe seri la rând. După cum puteți vedea în foto a lăsat urme adânci de la roți în glodul de lângă trotuar și împrăștie acest glod mai departe prin Ialoveni. Sperăm că cineva din autorități va lua măsuri, că e urât așa ceva și  ne creează disconfort la toți care trecem pe aici.

glod pe trotuar 2 glod pe trotuar 3 glod pe trotuar 4 glod pe trotuar 5 glod pe trotuar 6 glod pe trotuar 7 glod pe trotuar 8 glod pe trotuar 1

Data
17 februarie 2021
Categorie
Salubritate
Distribuie

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

ialoveni

Despre proiect

IaloveniOnline reprezintă o sursă de informare despre actualitatea locală, procesul de guvernare la nivel local, un instrument de sesizare a problemelor din raionul Ialoveni, dar și o platformă pentru discuții și comentarii.

mai multe informații

89 sesizări

ne implicăm pentru o comunitate mai bună

Dă de știre dacă ai observat o neregulă. Gunoi aruncat în stradă, corupție, ilegalități, drumuri sau trotuare deteriorate?

Pune umărul să le rezolvăm pe toate rând pe rând. Totul începe cu o sesizare.

Vezi toate sesizările