ialovenionline

Salubritate – sesizare – Oleg

Înregistrată

De cind drumurile în Ialoveni au sevenit gunoiste,si cine a dat voe sa se aduca acest gunoi pe drum???

FB IMG 1619368574505 FB IMG 1619368571574

Data
26 aprilie 2021
Autor
Oleg
Categorie
Salubritate
Distribuie

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

ialoveni

Despre proiect

IaloveniOnline reprezintă o sursă de informare despre actualitatea locală, procesul de guvernare la nivel local, un instrument de sesizare a problemelor din raionul Ialoveni, dar și o platformă pentru discuții și comentarii.

mai multe informații

89 sesizări

ne implicăm pentru o comunitate mai bună

Dă de știre dacă ai observat o neregulă. Gunoi aruncat în stradă, corupție, ilegalități, drumuri sau trotuare deteriorate?

Pune umărul să le rezolvăm pe toate rând pe rând. Totul începe cu o sesizare.

Vezi toate sesizările