ialovenionline

Sesizare de la – Anonim

Înregistrată

Ora 9.20 dimineața și pe strada I. CREANGA arde lumina. Însă aseară și noaptea a fost stinsa. De citeva zile e asa.

Data
9 octombrie 2020
Autor
Andreea
Categorie
Iluminat public
Distribuie

Lasă un răspuns

ialoveni

Despre proiect

IaloveniOnline reprezintă o sursă de informare despre actualitatea locală, procesul de guvernare la nivel local, un instrument de sesizare a problemelor din raionul Ialoveni, dar și o platformă pentru discuții și comentarii.

mai multe informații

15 sesizări

ne implicăm pentru o comunitate mai bună

Dă de știre dacă ai observat o neregulă. Gunoi aruncat, corupție, ilegalități, străzi sau trotuare deteriorate?

Pune umărul să le rezolvăm pe toate rând pe rând. Totul începe cu o sesizare.

Vezi toate sesizările