ialovenionline

Sesizare de la – Anonim

Înregistrată

Acum 2 ore pe str.Vinere 20,ne poate explica si noua primaria Ialoveni ce se intimpla????dc a fost adus acest gunoi fara acordul locatarilor pentru a face drumul??????domnul sofer nu nia dat nici o explicatie,soferul o rasturnat si o plecat bun dus!!!!

Data
9 octombrie 2020
Autor
Andrei Hincu
Categorie
Salubritate
Distribuie

Lasă un răspuns

ialoveni

Despre proiect

IaloveniOnline reprezintă o sursă de informare despre actualitatea locală, procesul de guvernare la nivel local, un instrument de sesizare a problemelor din raionul Ialoveni, dar și o platformă pentru discuții și comentarii.

mai multe informații

38 sesizări

ne implicăm pentru o comunitate mai bună

Dă de știre dacă ai observat o neregulă. Gunoi aruncat, corupție, ilegalități, străzi sau trotuare deteriorate?

Pune umărul să le rezolvăm pe toate rând pe rând. Totul începe cu o sesizare.

Vezi toate sesizările