ialovenionline

89 sesizări

Înregistrată

Sesizare de la – Elena

Salut! Referitor la atb 16 nu am cuvinte,locuiesc în zona casa de nunti,nici zare de atb,am noroc doar de milestii mici,dar și acolo unii pasageri fac gălăgie că ei nu au loc și noi să ne ducem cu 35-ul nostru,e Foarte trist că așa un…

Data
9 octombrie 2020
Categorie
Transport public
Înregistrată

Sesizare de la – Veceslav

Veceslav sal sint un locuitor a orasului Ialoveni intrebarea mea este dc drumul de la Policlinica ce merge la vale spre sandriliona dc permanen se repara in toamna si de fiecare daca in primavara deja e stricat dc nu se repara primavara si va tine…

Data
9 octombrie 2020
Înregistrată

Sesizare de la – Anonim

Cine se ocupa cu taerea si curatarea arborilor uscati in ialoveni?? Arbore uscat de câțiva metri înălțime peste drum de Frizeria Disa. Dacă se poate de tăiat.

Data
9 octombrie 2020
Categorie
Spații verzi
Înregistrată

Sesizare de la – Anonim

Acum 2 ore pe str.Vinere 20,ne poate explica si noua primaria Ialoveni ce se intimpla????dc a fost adus acest gunoi fara acordul locatarilor pentru a face drumul??????domnul sofer nu nia dat nici o explicatie,soferul o rasturnat si o plecat bun dus!!!!

Data
9 octombrie 2020
Categorie
Salubritate